(+90) 212 452 72 61
0
0,00 
  • Boş sepet

    Sepetinizde hiçbir şey yok

Hakkımızda

 

 

1974 yılında Aydın EMANET tarafından Sirkeci’de kurulan AYDIN TİCARET firması ilk yıllarda motosiklet ve bisiklet yedek parça toptan satışı ile iştigal eden sektörün Türkiye’de kurulması ve gelişmesine hizmet eden birkaç firmadan biri olma özelliğine sahiptir.

1995 yılında firma şirketleşmeye giderek AYDIN MOTORLU ARAÇLAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında faaliyetlerine devam etme kararı almış ve bu tarihten itibaren dış ticarete ağırlık verilmiş ve bir çok dünyaca ünlü markanın Türkiye distribütörlüğü alınmak sureti ile bu ürünle Türk kullanıcısının hizmetine sunulmuştur.

Yüksek kalite, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmet konularında taviz vermeyen çalışma yöntemi ve bu konudaki kararlılık AYDIN MOTOR’u kısa sürede sektörde müşteri nezdinde KALİTE ve GÜVEN temsilcisi haline getirmiş, bu anlamda markalaşmıştır.

Misyonumuz

40 yıla yakın piyasadaki varlığımızı geleceğe güvenle taşımak, bu hedefe ulaşırken kalite, güven ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden yolumuza devam etmek.

Vizyonumuz

Yamaha kalitesini tüm motor severlerle tanıştırmak. Yamaha’nın ayrıcalıklarını müşterilerimize uygun fiyata sunmak. Gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak AYDIN MOTOR’la çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

 

 

 

 

Giriş Yap

Kayıt Ol | Şifremi hatırlamıyorum?